این تعبیر همان خوابی ست که وقتی شش ساله بودم می دیدم!با همان پیراهن صورتی دنباله دار ! چشمان رنگی و دستانی که طراحی میکردند.. دختری که لبخند میزد!
میخواهید در آینده چه کار شوید...و من با آبرنگ دختر خوشرویی را کشیده بودم که نقاش بود.
همه ی نقاشیهای دوران مهدکودک را نگه داشته ام... والبته این یکی را بیشتر از همه دوست دارم..................."لحظاتی را که نقاشی میکنیم تنها لحظاتی هستند که زندگی کرده ایم."
سالوادور دالی

/ 5 نظر / 6 بازدید
*شريف*

لحظاتی را که نقاشی میکنیم تنها یکی از بهترین لحظاتی هستند که زندگی کرده ایم ، لحظاتی را که به موسيقی زيبايی گوش می‌کنيم يا شعری و ترانه‌ای و نوايی خلق می‌کنيم ! لحظاتی را که نزد کسانی هستيم که دوست‌شان می‌داريم يا نزد کسانی که دوست‌مان می‌دارند، رقبای قدرت‌مندی هستند برای لحظاتی که نقاشی می‌کنيم !

*شريف*

Salaam Mona Jan ! Tavaloet Mobarak Aziz Jaan ! Omidvaaram Har Chand Saal Ke Mikhahi Zendeh Baashi O Be Har Che ke Mikhaahi Beresi ! DoostDaare To; Sharif www.sharifpour.tk

کسری

سلااااامخوبيد؟کم پيداييد تولدتون هم پيشاپيش مبارک.اميدوارم هر چند سال که-ميخواهی نه-خدا ميخواهد و به صلاحت است و از همه مهمتر صحيح و سالم زير سايه پدر و مادر و در کنار آنانکه دوستشان ميداری با موفقيت زندگی کنی. ارادتمند شما٬کسری-;{@

مونا

ممنون از اينکه به يادم بوديد.... اين روزها هر چقدر به ۱۹اردیبهشت نزديک ميشيم فکر ميکنم چقدر بی انصافم که تولد دوستانم رو فراموش ميکنم :)و چه دوستان با محبتی دارم .... من دلم میخواد هرقدر که مفيدم از خدا عمر بگیرم :)