_ مدتها ترانه هایی را که به دستم میرسید بی کم و کاست برای شادمهر میفرستادم چون فکر میکردم کار درستی ست.. هر چه که بود بسیاری از فرستنده ها را نمیشناختم... اما میفرستادم حتی اگر اولین مشق کسی بود و دلش می خواست شادمهر نگاهی به آن بیندازد.. حتی اگر خطهای از ترانه های قبلی خودم یا روزبه بمانی در آن بود.. حتی اگر میدیدم این فردی ست که از من ....

همه را می فرستادم .... سر بعضی ترانه ها به شادمهر اصرار هم میکردم...برای همین شادمهر میگوید "ترانه ی دوستات" ... حتما برداشتش این است که آدم فقط برای دوستانش این انرژی را میگذارد... گاهی بد تایپ کرده بودند... گاهی نامشان را ننوشته بودند... می نشستم و مجددا خودم تایپ میکردم.. و چه دنیایی بود اگر اینهمه دوست میشد داشت!!..... بگذریم :)

شادمهر وقت زیادی برای مطالعه ی تمام ترانه ها ندارد چند وقت پیش از من خواست از میان کارها بهترین ها را انتخاب کنم و همه را نفرستم! این از عهده ی من خارج است . چون مسئولیت سختی ست.. نمیتوانم انتخاب کنم.. نمیتوانم به سلیقه ی خودم کنار بگذارم.. اگر مطلع باشید مدتهاست امیر فرشباف برای شادمهر کار میفرستد ، کارهایتان را میتوانید به این آدرس بفرستید من ضمانت میکنم که آقای فرشباف از من خیرخواه تر است :)

<mr.amir.farshbaf@hotmail.com>

 

___________

با سلام لطفا در صورتی که کامنتی با نام من دریافت کردید حذفش کنید..

کاربر مربوطه از طریق پرشین بلاگ احتمالا از طریق آی پی که کنار کامنت وجود داره قابل پیگیری ست.

با تشکر فراوان :)

__________________________

پیش ِ من ضعیف میشی ، بی تفاوتم همیشه

کسی تو رابطه می بَره که وابسته نمیشه

_

دیگه هیچ فرقی نداره که تو چه رنگی بپوشی

واسه اونکه یادشم نیست خیلی وقتا رو به روشی

_

چطوری ادامه میدی وقتی مشتاقی و من سرد؟

به نظرم منطقی نیست ... باید عشق و کنترل کرد..

_

اونی جذابه برام که دس نیافتنی بمونه

فکر نمی کنم که قلبم تو رو جایی برسونه...

 

 

 

 

 

این ترانه م را با اجرا و آهنگ سعید مدرس میشنوید

/ 0 نظر / 20 بازدید