ای من نرو...

...نفرین به جغدِ شومِ شک
این زخم این تو این نمک!
نفرین به گوشِ ساده لوح
نفرین به قلبِ پرترک

رحمی نکردی ! این منم!
بتی که می لرزه تنم
از طعنه هات تبر بساز
دیگه نمیخوام بشکنم.........
تنها برای لحظاتی که سکوت کرده ام تاسف نمیخورم.. و ببین که چه زندگی تاسف باری داشته ام ! گاهی فکر میکنم لذت تنهایی را نچشیده اند که مرا از خودم دور میکنند.. این سکوت را کسی برهم نخواهد زد.. من آرامتر از سنگ خواهم ماند ، سختتر از تگرگ میزنم ، سردتر از قبل میگذرم و پیشتر از گل یخ خواهم رسید.
به دلم افتاده هیچ اتفاقی نمی افتد .. مینویسم و مینویسم و (( می خونم از چشمای تو حتی اگه تو نشنوی!)) و تو شاهد باش .. که بعد از سالها پرواز روزی روی قله ای مینشینم..
تک و تنها... و آرام خواهم گرفت. و تا کاری جاودانه نکرده ام به مرگ سلام نخواهم کرد../ 28 نظر / 11 بازدید
نمایش نظرات قبلی
رضا

سلام و درود بر شما و قلم توانمندتان ...زيبا بود و بسيار شيوا ....آرزوی تندرستی و سعادتمندی شما را دارم و اعياد شعبانيه را نيز مخصوصا ميلاد يگانه مرد منجی بشريت ...حضرت قائم را بشما و تمامی دوستا ن تان تبريک ميگم ...و ممنونم از حضور گرمتان در کلبه درويشی حقير در پناه حق ...

رضا صديق

سلام خانومه برزويی با وب لاگه سه نقطه به روز هستم خوشحال می شم سر بزنين

کوروش سميعی

وبلاگ ريتم قرداد با خبر البوم بابک رهنما و لينک دو کار به همراه يک ترانه به روز شد منتظرحضورتان هستم.

ميثاق بوالحسنی

سلام وبلاگ بسيار جالبی داريد سری هم به کلبه ی درويشی ما بزن خوشحال ميشم با تبادل لينک هم موافقم اگه لينکم کردی خبر بده

مونا برزويی

سلام.. ممنون از لطف همه ي همراهان. آقاي كاشاني بتی ست که نميخواد بشكنه. علي آقا متن رو بعدا اضافه كردم. پانته آ خانم خير. آي دي ندارم. به همه سر ميزنم..

مجتبي کاشانی(خراب آباد من)

سلام...خيلی خوشحالم که وبلاگت دوباره باز شد..آخه وبلاگهای دامين پرشين بلاگ مدتی بود باز نمی شد..هنوز آپ نکردين.منتظر نوشته های زيباتون هستم.من هم آپ کردم...در پناه يگانه عاشق هستی.خوش باشين.

DarKMeTalL

مرسي مونا از وبلاگت لذت بردم.احساس ميكنم تايمي كه گذاشتم ارزششو داشت دوت دارم update ميكني خبر بدي خشحال ميشم نوشته هاي يه هم فكرو بخونم

DarKMeTalL

خبر به روز رسانی بده

دوست

سلام