تنها بدان خدایی ایمان دارم که رقص بداند *

.

.

.

چه بیهوده نوشتم این سطرها را که تو هرگز نخواندی....

چه بیرحمانه زود میگذرند این سالهایی که باید لحظه لحظه هاشان سرشار از شور جوانی باشند و نیستند.. برمی گردم و گذشته ها را همچون صدای زوزوه ی باد پائیزی میشنوم.. من و تو فاصله را رعایت کرده ایم و من نفهمیدم در گذشت این سالها چطور مهِ غم چشمانم را اینچنین پوشاند .. هرگز خودم را به خاطر قفسی که از بایدها و نبایدها دور خودم ساخته ام ، نبخشیدم... من در شادترین لحظاتم ، غمناکم.. عشق عجیب من به تو راز تلخ نگاهِ من است که هر غریبه ای غم آنرا حس میکند .. ما دیدارها را از هم دریغ می کردیم چون "فاصله" واژه ی مقدسمان بود.

روزها و ماههای بی خبری از تو.. کبریت هر لحظه را روشن کرده ام و آنقدر چشمانم از اشک تار بوده که بارها انگشتان روحم را سوزانده ام .. من قطره قطره به خاموشی نزدیک شده ام ..

" هرگز کسی این گونه فجیع به کشتن خود برنخاست که من به زندگی نشستم! "

.

.

موجِ دامنی که می رقصه تو باد

یه بغل موهای آزاد

تبِ پیشونیِ من امشب دستاتو می خواد

.

تو آغوشِ امنت منو نگه دار

نفسامو بشنوه دیوار!

منی که رقصیدنم از یادم رفته انگار!....

..

یه دامنِ پُر گل

دورش پُر خار !

بذار زخمی شه دستام اینبار!!

تو رو می ذارم رو قلبم

می ریزه دیوار....

.

.

.

.

.

به امسال فکر میکنم.. به روز تولدم بی شک باز هم بدون دیدار تو...آن لحظه ای که مرده زاده میشوم....

.

.

.

.

.

.

__________________________________________________

* نیچه

 

** بخش کوتاهی از ترانه ایست که براساس ملودی نوشتم اگـرانـشـاالــلـه قرار شد پخش بشه بیشتر معرفیش میکنم.

 

ــ لینک ترانه ی پیله های شیشه ای رو مجددا می ذارم اگه خواستید بشنوید.

_ سلام اردیبهشت 23 سالگی! چقدر زود رسیدی!

 

 

/ 185 نظر / 10 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مونا برزويی

آقای سروش.. بله ولی ترانه ی من به تو مشکوکم رو نتونستم اونطور که خواستن تغییر بدم چون من اساسا ترانه ی منفی نمینویسم.. به همین دلیل نخوندنش. اگر در سايتی اعلام شده زياد توجه نکنيد چون اونها هم از خودم شنيدن و بيخودی سرو صدا ميکنن. اگر سئوالی راجع به آلبوم آقای عقیلی دارید لطفا از ترانه سرایانی که باهاشون در ارتباطن بپرسید من بیش از ۸ ماه با ایشون صحبت نکردم.

ميثم يوسفی

نخستین فستیوال ترانه و دانشجو با همکاری خانه ترانه و فرهنگسرای دانشجو ، در خرداد ماه ۱۳۸۶ برگزار می شود. علاقه مندان به شرکت در این فستیوال می توانند آ ثار خود را تا تاریخ ۱۷ خرداد ماه با ذکر مشخصات دقیق و تلفن تماس و آدرس به دبیر خانه فستیوال واقع در تهران - خیابان سید جمال الدین اسدآبادی- خیابان ۲۱ - بوستان شفق - روابط عمومی فرهنگسرای دانشجو ارسال ویا به شکل حضوری پنج شنبه هر هفته بین ساعات ۱۷ - ۱۴ در جلسات خانه ترانه به مسئول مربوطه تحویل نمایند. هر فرد حداکثر مجاز به ارسال ۳ ترانه می باشد. اطلاعات بعدی را از طریق وبلاگ مربوطه پیگیری فرمائید. http://www.taranehfestival.blogfa.com

مهدی

مونا من دوست صمیمی جواد شریف پور-- مهران جمالی هستم سایت ما زیر نظر شادمهر و دوستانش جواد بهم گفت شادمهر دو هفته پیش تماس گرفته گفت شعر شما هست میل من اینه تلفن تماس خودتان میتونید برایم بزارید ممنون میشم سایت ما را لینک کنید موفق باش

مونا برزويي

آقای مهدی ممنون از ابراز خوشحالی شما!احتمالا به همین خاطر بوده که یکسری کلمات حذف شدن و کامنتتون با این لحن شروع شده! آقای شریف پور همونروز راجع به اين قضيه با من صحبت کردن.. من معتقدم سوتفاهمی پیش اومده همونطور که گفتم ترانه رو تغيير ندادم !! و با توجه به ملودی که شادمهر زمزمه کرد نمیتونسته بدون اعمال اون تغییرات کار رو اجرا کنه!نمیخواین بگین که اون بخشهارو لالا لای لای خونده!!؟ این چند روزه کلی ایمیل مشابه گرفتم. نميدونم همه چه اصراری دارن راجع به اين قضيه.. تصور نميکنم همکاری يا عدم همکاری من تاثيری چندانی در کيفيت آلبومی داشته باشه پس این پیگیریها لزومی نداره. البته میدونم که از سر محبته ولی.. بگذريم.ممنون از همه ی کامنتهای محبت آميز تاييد شده و نشده.

مونا برزويي

ايضا! به سايتتون سر زدم! از ترانه سراهای شادمهر شبيه ایستگاههای اتوبوس! (با ذکر نام شهر) نام برده بودید.. ..................................................... همچنان خوش بینم که اين يک شايعه باشه.. وگرنه واقعا تاسف می خورم.

صابر

خانم برزويی احتمالا شادمهر همون کاری رو که توی آلبوم پاپ کرن با ترانه ی خانوم لاری پور (ترانه ی آغوش ) کرد با ترانه ی شما هم کرد.چون مورد شما هم مشابه همونه . شادمهر از خانم لاری پور خواست که ترانه رو مقداری عوض کنه ولی ايشون مثل شما امتناع کردن به خاطر همين خود شادمهر دست به کار شد و جالبه که بعد از پخش ترانه از ۵ بيت ترانه ی آغوش تنها ۱ بيت ماله خانوم لاری پور بود و بقيه ماله يه بنده خدايی که اسمش هم ذکر نشد . يا ترانه ی بی تو که بعد از انتشار آلبوم آقای شريف پور اعلام کردن که اين ترانه ی بی تو ماله خودش نيست!!(از بس که تغيير کرده بود) وترانه ی اصلی رو روی سايت گذاشت خداييش خيلی فرق می کرد! شما هم زياد اميدوار نباشيد چون اين کارها از شادمهر بر مياد.

عليرضا حقی

مگه بده که شادمهر با جوونايی که هيچ ادعايی ندارن و خودشونو نميگيرن کار کنه ؟ شما ول کن .. راحت باش

سحر

نام ترانه شما در البوم سبب هست صليب عشق!

سروش

شما شادمهر رو دست کم گرفتيد! اگه بخاد بخونه خودش تغييرات رو اعمال ميکنه و ميخونه!! از جواد شريف پور يه سوال راجع به اهنگ بی تو بپرسيد منظور من رو بهتر متوجه ميشيد!

مهدی موسوی ميرکلائی

از شما چه پنهان مدتیست که بیش از پیش دلم به حال ترانه ی مظلوم کشور میسوزد ... وقتی اختلافها بین ترانه سرایان بیشتر و بیشتر و ترانه سرا ها از هم دورتر و دورتر میشوند ... امروز اگر حتی بخواهیم ، نمیشود ارتباط های مسموم بین ترانه سرا ها و آهنگسازها و حتی خواننده ها را نادیده گرفت ..... من ترانه سرایی را میشناسم که برای یکی از خواننده های جوان آنطرف آبها بیش از 100 ترانه را فکس کرده است تا او به صورت رایگان هر کدام را که خواست بردارد .... با سلام وبلاگ ترانه ی ما به روز شد . در این پست بخوانید : درد دلی دوستانه با جماعت ترانه سرا دو خبر از دو سايت مطرح ادبی کشور و شعری سپيد با تشکر فراوان مهدی موسوی